Кабмін "зняв" усю регіональну верхівку ДСНС

Таке рішення було оголошено під час засідання уряду в середу.

Крім звільнення глави ДСНС Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького, Кабмін також відсторонив усіх керівників держслужби в областях.

Таке рішення було оголошено під час засідання у середу, 25 березня.

"Уряд підтримує рішення про звільнення керівника та першого заступника, звільнення всього керівництва по всій вертикалі Державної служби з надзвичайних ситуацій, і прошу Арсена Борисовича (міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков) провести розслідування точно так само по всьому регіональному керівництву, яке було задіяно у корупційній схемі з розкрадання державних коштів", - сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну.

Затримання керівників ДСНС
ТСН.ua
Главу ГСЧС Бочковського разом із заступником затримали на засіданні Кабміну

Прем'єр також звернувся до МВС з вимогою провести всі процесуальні дії в рамках цього розслідування відповідно до законодавства і до прокуратури - звернутися до суду і проводити це розслідування максимально публічно, наскільки це дозволяє кримінально-процесуальне законодавство.

Нагадаємо, що Бочковського та Стоєцького звинувачують в організації злочинної схеми по закупівлі паливно-мастильних матеріалів.

"Ця схема полягає у тому, що під час державних закупівель в порушення чинного законодавства закупівля паливно-мастильних матеріалів здійснювалася у ТОВ "Лукойл", "Алянс" та інших підприємствах за значно завищеними цінами", - сказав представник правоохоронного відомства, якого цитує "Інтерфакс -Україна ".

"У рамках простої схеми держзакупівлі здійснювалися через приватну компанію. Вона перераховує нерезиденту України - офшорній компанії на острові Джерсі. Звідти - на іншу приватну компанію, яка належить Стоєцькому та Бочковському, після чого ці гроші діляться на карткові рахунки, відкриті в тому числі у банках Кіпру. Ось оригінали цих карт", - сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: