Корбан пригрозив відібрати ТРЦ Ocean Plaza у друзів Путіна

Корбан пригрозив відібрати ТРЦ Ocean Plaza у друзів Путіна

Корбан натякнув на захоплення ТРЦ. / Фото: УНІАН

Він зазначив, що "зав'язав" зі своїм минулим, але зробить виняток.

Колишній заступник Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан натякнув на те, що відбере власність у поплічників президента РФ Володимира Путіна. Про це він написав у своєму Фейсбуці.

У публікації Корбан описує історію з "націоналізації" його готелів у кримській Ялті. Як відповідь на дії кремлівської влади, Корбан хоче "захопити" київський ТРЦ Ocean Plaza, власниками якого є найближчі друзі Путіна – брати Ротенберги.

"Хотів би звернутися до панів Ротенбергів: хочу зауважити, що буду змушений застосувати весь арсенал ефективних методів зміни власників, який отримав, так би мовити, в минулому житті. Я давно обіцяв собі від них відмовитися, але зроблю виняток", - пише Корбан.

Корбан також натякнув, що розбірки з Ротенбергами будуть відбуватися по-єврейськи – "око за око, зуб за зуб". У кінці своєї публікації екс-заступник глави Дніпропетровської ОДА символічно згадав акул, які зараз розважають клієнтів у ТРЦ.

"Пишу я вам все це, стоячи біля акваріума. У ньому – акула, навіть дві. На дні, сумні. Гарні, маленькі, поки живі. У кінці подарую їх Дем'єну Хьорсту – нехай втопить у формаліні", - резюмував Корбан.

 

Киев. Хороший солнечный день. Случайно проезжал мимо скандального торгового центра, того, где пару лет назад тигровая ак...

Posted by Gennady Korban on Wednesday, May 13, 2015
Наступна публікація