Корбан пригрозив відібрати ТРЦ Ocean Plaza у друзів Путіна

Дата публікації
Перегляди
6173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корбан пригрозив відібрати ТРЦ Ocean Plaza у друзів Путіна

Корбан натякнув на захоплення ТРЦ. / Фото: УНІАН

Він зазначив, що "зав'язав" зі своїм минулим, але зробить виняток.

Колишній заступник Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан натякнув на те, що відбере власність у поплічників президента РФ Володимира Путіна. Про це він написав у своєму Фейсбуці.

У публікації Корбан описує історію з "націоналізації" його готелів у кримській Ялті. Як відповідь на дії кремлівської влади, Корбан хоче "захопити" київський ТРЦ Ocean Plaza, власниками якого є найближчі друзі Путіна – брати Ротенберги.

"Хотів би звернутися до панів Ротенбергів: хочу зауважити, що буду змушений застосувати весь арсенал ефективних методів зміни власників, який отримав, так би мовити, в минулому житті. Я давно обіцяв собі від них відмовитися, але зроблю виняток", - пише Корбан.

Корбан також натякнув, що розбірки з Ротенбергами будуть відбуватися по-єврейськи – "око за око, зуб за зуб". У кінці своєї публікації екс-заступник глави Дніпропетровської ОДА символічно згадав акул, які зараз розважають клієнтів у ТРЦ.

"Пишу я вам все це, стоячи біля акваріума. У ньому – акула, навіть дві. На дні, сумні. Гарні, маленькі, поки живі. У кінці подарую їх Дем'єну Хьорсту – нехай втопить у формаліні", - резюмував Корбан.

 

Киев. Хороший солнечный день. Случайно проезжал мимо скандального торгового центра, того, где пару лет назад тигровая ак...

Posted by Gennady Korban on Wednesday, May 13, 2015
Дата публікації
Перегляди
6173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація