Корбана привезли до головного госпіталю СБУ

Під ранок політик приїхав у столицю.

Лідера партії УКРОП Геннадія Корбана привезли до Києва у супроводі шести автобусів автоматників на примусове медичне обстеження.

Про це повідомляє кореспондент ТСН.

Приїзду Геннадія Корбана очікували його адвокат Оксана Томчук та нардепи Олександр Дубінін та Андрій Денисенко поблизу Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України.

Політика привезли до Києва о шостій ранку. 

Нині кортеж вирушив до Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи.

Пізніше стало відомо, що авто СБУ блокують журналістів та нардепів.

Потім колона вирушила до СБУ. Близько сьомої ранку кортеж із Корбаном та силовиками дісталися Центрального госпіталю воєнно-медичного управління СБУ. Нині авто із Корбано перебуває всередині двору медичної установи.  

Вчора ввечері Корбану було надано виклик на проведення медичної експертизи, яка мала відбутися в Дніпропетровську у четверг, 24 грудня, о 9:00. Лідер УКРОПу прибув до установи, але його не обстежили, а представники прокуратури повідомили, що постанова про проведення експертизи скасована, а експертиза призначена в Київському іституті експертиз і Корбан мусить там бути у четвер до 18:00. "Оскільки дістатися до Києва за цей час не можливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграмму і я особисто зв'язалась з керівником слідчої группи Макєєвим, з яким погодила питання переносу і узгодження дати експертизи. До речі, повідомивши про те, що ми згодні. Слідчий погодився і сказав, що набере трохи згодом, щоб визначитись з датою, але потім з зв'язку зник", - написала у соціальній мережі адвокат Корбана Оксана Томчук.

Але впродовж дня Дніпровський суд Києва розглянув і задовольнив клопотання про примусове медичне обстеження і примусовий привід Корбана. При цьому, за словами Томчук, клопотання розглядалося без участі захисту політика.

Нагадаємо, увечері в четвер в квартиру до лідера партії УКРОП Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецназівці і вивезли його в невідомому напрямку.

Раніше стало відомо, що Корбан з загостренням ішемічної хвороби серця був повторно госпіталізований в стаціонар. Загострення хвороби, за словами медиків, обумовлене стресом, який пережив пацієнт.

Нагадаємо, що суддя Печерського районного суду Києва під час засідання, яке проходило 18 грудня, не розглянув клопотання захисників Корбана про зняття електронного браслета на час проведення необхідних медичних досліджень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: