Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Льоня-космос", до побачення: чим запам'ятався екс-мер Києва

ТСН.ua згадав діяльність Леоніда Черновецького на посаді мера Києва.

Леонід Черновецький!
kmv.gov.ua
Леонід Черновецький
1 червня Леонід Черновецький написав заяву про відставку з поста мера Києва. У кріслі київського градоначальника він просидів 4 роки (з 25 травня 2008 року).

За весь період своєї влади Черновецький відзначився рядом неоднозначних ініціатив та вчинків.

Дивіться фото: Найкумедніші фото "космічного" екс-мера Києва

Кожен вихід "в народ" Черновецького транслювали всі національні телеканали, а відеоролики виступів мера і зараз збирають сотні тисяч переглядів в інтернеті.

Не було жодного публічного заходу, де б Леонід Михайлович не повеселив українців. То він сподівався, що "Бог за Черновецького проголосує", то забував, який пам'ятник відкриває.

Особливо він запам'ятався своєю любов'ю до київських бабусь і роздачею безкоштовної гречки.

Нестандартні ініціативи Черновецького

У 2009 році Леонід Черновецький звільнив директора міського зоопарку за те, що той не зміг забезпечити слона їжею і не знайшов йому подружку.

Мер і його заступники взяли під своє забезпечення звірів зоопарку, за кожним чиновником закріпили окрему тварину, при цьому мер навіть вирішив вітати звірів зі святами.

Леонід Черновецький запропонував зробити безкоштовну медицину в міських поліклініках платною і підвищити ціни на житлово-комунальні послуги для мешканців міста, а також бюджетних та комерційних організацій.

Леонід Черновецький
УНІАН
Леонід Черновецький
Також Черновецький зробив платним в'їзд на кладовища і хотів зробити платним навчання у всіх школах Києва.

У 2009 році слідча комісія Верховної ради офіційно звернулася до Міністерства охорони здоров'я з проханням організувати психіатричну експертизу мера. Черновецький відмовився її проходити.

У грудні 2008 року мер Києва Леонід Черновецький повідомив про намір продавати історичні будівлі столиці на міжнародних аукціонах.

Леонід Черновецький пропонував розпродати автопарк мерії. Він розпродав автопарк машин, які обслуговували колишніх керівників України та її столиці.

Сам він купив автомобіль "Чайка ГАЗ-14" 1979 року випуску, на якому свого часу їздив перший секретар ЦК Компартії України Володимир Щербицький.

Леоніда Черновецького також пов'язують з церквою "Посольство Боже", лідером якої є пастор нігерійського походження Сандей Аделаджа.

Черновецький кілька разів виступав з концертами, на яких він виконував популярні пісні.

У 2009 році Леонід Черновецький випустив музичний диск "Від Мера. З любов'ю!". Мер записав усього дві пісні, решта - його улюблені пісні відомих виконавців.

У 2010 році президент Віктор Янукович звільнив Леоніда Черновецького з посади голови київської міськадміністрації. Після цього Черновецький тривалий час не з'являвся на робочому місці.

У 2011 році Черновецький розлучився зі своєю дружиною Аліною Айвазовою, що стало скандалом для всієї країни.

Як Черновецький став "космонавтом"

Все почалося з того, коли Черновецький заявив про бажання відправитися на Марс разом зі своїм улюбленим котом Яшею.

Саме ж прізвисько "Льоня-космос" придумав київський депутат Олександр Морозов в 2006 році, коли на посаду секретаря Київради з боєм і лайкою утверджували Олеся Довгого.

Після однієї з бійок Черновецький оголосив перерву, а повернувшись, уважно подивився на всіх присутніх і загадково сказав: "Шановні телеглядачі, наша передача триває".

Довго сміялися і підлеглі мера, і його противники, і журналісти, і телеглядачі (засідання йшло в прямому ефірі на місцевому каналі). Морозов же прокоментував: "Мер повернувся з космосу".

Але всій країні космічне прізвисько стало відомо завдяки іншому політику і бізнесмену Михайлу Бродському, який скрізь і всюди асоціював столичного мера з "неземною цивілізацією".

Крилаті фрази Черновецького

"Я позбавляю вас слова згідно з регламентом за хуліганські дії і нахабну морду".

"У першу чергу я буду займатися тими, кому жити залишилося мало. Так що, негайну допомогу будуть отримувати ті, кому погано. У другу чергу - ті, хто ще може потерпіти".

"Чому у нас громадський транспорт різного кольору? Зверху такий отруйно-зелений колір трамваю, інші білі, жовті. Я іноді такого кольору бачу тролейбуси, що мені жити не хочеться ".

"Я людина успішна. Зі мною працюють люди всупереч здоровому глузду".

Залиште свій коментар

Вибір редакції