Ляшко не шкодує, що Онищенко не оцінив його ковбасу

Дата публікації
Перегляди
2378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко не шкодує, що Онищенко не оцінив його ковбасу

Онищенко не зрозумів гостинності Ляшка / Фото: Facebook/Олег Ляшко

Нардеп заявив, що не збирається вибачатися за зірвану прес-конференцію.

Народний депутат Олег Ляшко не збирається вибачатися за зірвану прес-конференцію з головою Росспоживнагляду Геннадієм Онищенко.

"Я думаю, що кожен повинен поставити цього Онищенка на місце, тому що коли ця людина з питомим українським козацьким прізвищем, яка починала свій життєвий шлях в Україні, Донецької області. Україна виховала його, поставила на ноги, зробила людиною і дала путівку в світ, а він замість того, щоб лобіювати інтереси України в Москві, він перешкоджає продажу якісної української продукції, він позбавляє українських селян можливості заробити копійку, годувати свої сім'ї, а він ще при цьому хамить. Тому, я думаю, що на моєму місці повинен бути кожен і повинен зробити це. А ми, навпаки, продемонстрували українську ввічливість. Він нам грубіянить, а я йому сала з Бессарабки приніс, я йому ковбаси з хріном приніс, сиру якісного приніс. Але він не оцінив, як завжди, української гостинності ", - зазначив політик.

Крім того, Ляшко заявив, що людина, яка грубіянить, яка принижує українських товаровиробників, яка порівнює українських людей з тваринами, ця людина заслуговує того, щоб його поставили на місце.

"Все, що Онищенко хотів сказати, він сказав до мого приходу. Нічого нового він не сказав, тому й вибачатися мені нема за що", - зазначив народний депутат.

За словами парламентарія, те, що сказав Онищенко, українська сторона - "видає за велику перемогу, як ніби домовилися про розблокування російського ринку".

"Насправді це не так. Тому Онищенко чітко вчора, ще до моєї появи, заявив про те, що вони виставили умови Україні. І тепер, мовляв, коли Україна їх виконає, тоді ми розблокуємо поставку сирів. А їхні умови - зовсім інші технічні стандарти, це необхідність сотень мільйонів інвестицій в переобладнання. Тобто насправді вони виставляють умови завідомо неприйнятні, і, як наслідок, будуть це використовувати, щоб надалі обмежувати постачання нашої продукції ", - запевнив він.

Крім того, Ляшко переконаний, що з такими людьми, як Онищенко, треба говорити їхньою мовою. "Коли вони виставляють нам неприйнятні умови, ... а насправді виконують політичні замовлення, ми повинні діяти адекватно. Ми під тими ж приводами, під приводом якості, під приводом технічних стандартів повинні обмежити доступ російської продукції в Україну", - резюмував він .

Нагадаємо, під час вчорашньої прес-конференції голови Держспоживстандарту РФ Геннадія Онищенка і міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка до приміщення увірвався Ляшко, який намагався продемонструвати російському чиновнику якість українських продуктів харчування. Народний депутат приніс з собою домашню ковбасу, сир, сало, хліб і хрін.

Геннадій Онищенко у відповідь обізвав Олега Ляшко хамом і разом з Миколою Присяжнюком покинув залу прес-центру.

Ляшко спробував нагодувати Онищенко українським сиром і ковбасою

Ляшко спробував нагодувати Онищенко українським сиром і ковбасою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація