Майданівців розстрілювали кримські снайпери з внутрішніх військ

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майданівців розстрілювали кримські снайпери з внутрішніх військ

Силовики стріляють зі снайперської гвинтівки по мітингувальниках / Фото: oun.org.ua

Москаль заявив, що вже є свідчення і будуть проводити експертизи.

На Майдані в Києві протестувальників вбивали бійці-снайпери внутрішніх військ із Криму.

До розстрілу мітингувальників зі снайперських гвинтівок має відношення спецпідрозділ, створений особисто командувачем внутрішніх військ України Станіславом Шуляком.

Про це УНІАН повідомив народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, голова Тимчасової слідчої комісії Геннадій Москаль.

"Підрозділ відноситься до Кримського територіального управління внутрішніх військ, а його керівником є полковник Сергій Асавалюк. Бійці саме цього підрозділу були відзняті на відео журналістами, а їхні радіопереговори записані", - заявив Москаль.

Політик уточнив, що відповідне свідчення отримала Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів під час подій, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту.

Москаль зазначив, що "командування внутрішніх військ закупило в української фірми "Тактичні системи" для потреб цього підрозділу 80 снайперських гвинтівок типу АВК виробництва Англії. Дані про це є у "Віснику державних закупівель України".

Нардеп вимагає в генпрокурора Віктора Пшонки вилучити в рамках кримінального провадження ці гвинтівки та призначити балістичні експертизи, щоб з'ясувати їх причетність до зброї, з якої стріляли по мітингувальниках 20 лютого.

Москаль просить також вилучити всю документацію спецпідрозділу, встановити, де кожен зі снайперів перебував 20 лютого, призначити експертизу для ідентифікації голосів, які вели між собою радіопереговори. А на період проведення кримінального провадження відсторонити від займаної посади командувача внутрішніх військ.

Нагадаємо, з'явилася інформація, ніби снайпери останні три тижні жили в будівлі на території Кабміну. Учора Москаль також заявив, що до підпалу Будинку профспілок у Києві причетний спецпідрозділ "Альфа" СБУ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація