Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України відреагувало на напад на посольство в Москві

Росіяни отримали ноту протесту.

Міністерство закордонних справ України надіслало ноту протесту до РФ через напад на посольство нашої держави у Москві. Дипломатів обурили дії групи російських радикалів 27 серпня.

У ноті наголошується, що "такі дії грубо порушують положення Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року та інші міжнародно-правові зобов'язання російської сторони". МЗС особливо наголошує на "фактичній бездіяльності правоохоронних органів Російської Федерації", повідомляє прес-служба.

На думку дипломатів, поведінка російської поліції дає підстави вважати інцидент спланованим і санкціонований. А отже, йдеться про провокативну акцію. "Міністерство закордонних справ України закликало російську сторону провести всебічне розслідування цієї події, припинити психологічний тиск на співробітників українського дипломатичного представництва та забезпечити відповідні умови для належного функціонування Посольства України в Російській Федерації", - наголошено в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, кілька десятків російських радикалів напали на посольство України в Москві. Вони запалили фаєри, а потім почали кидати в посольство яйця і помідори. Поліція заздалегідь знала про акції і посилила заходи безпеки, однак після активізації дій радикалів, поліція практично не реагувала. В результаті вони затримали трьох учасників. Інші агресивно налаштовані особи спокійно розійшлися.

Відео Протест під посольством РФ: в Києві активісти вимагають звернути увагу на зникнення людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції