На Одещині немає сепаратизму, лише великий страх - Немировський

Одеські центри впливу купують величезну кількість людей та озброюють їх для дестабілізації ситуації.

Головна проблема Одещини - це страх, а не сепаратизм. Про це заявив голова Одеської області Володимир Немировський в ефірі ТСН.Марафон.

"Сепаратизму у тому вигляді, у якому про нього розповідають, його немає. Є якісь сотні людей, це, безперечно є", - зауважив Немировський.

Голова Одещини наголосив, що мітинги на підтримку Росії проплачені людьми, які переслідують свої особисті цілі.

"Сьогодні той натовп людей, які збираються біля органів державної влади, - це гроші. Це одеські центри впливу, які купують величезну кількість людей, озброюють їх для дестабілізації ситуації, переслідуючи свої особисті цілі", - заявив політик.

ВідеоОдеський губернатор вважає, що українці надто бояться невідомості

Немировський також наголосив, що у регіоні є інша проблема - страху перед невідомим.

"Населення в області багато чого не розуміє. У мене є заклик і до політиків, і до журналістів: сьогодні не треба розхитувати владу. Сьогодні Південь України, як і Схід, - це у найбільшому ступені патерналістське суспільство. Воно завжди сприймало владу. Сьогодні всі владу зводять до її слабкості. Це неправильно. В Ізраїлі існує правило: під час війни критикувати владу не можна. Пропонувати - так, критикувати - не можна", - навів приклад голова Одещини.

Він зауважив, що населенню Одещини страшно, бо вони нічого не розуміють і не отримують належних меседжей.

"А страх - це дуже поганий радник. І якщо сьогодні влада не повернеться до людей обличчям, вони не побачать реальних, дуже простих речей, наприклад, турботу про них, то звичайно у них виникає бажання притиснутися до когось більш сильного", - попередив Немировський.

"Сьогодні головна задача у місті Одеса - це спаси і збережи бізнес", - наголосив голова Одеської області.

Як повідомлялося раніше, Кернес хоче бачити Харків у складі України та обіцяє карати сепаратистів. Міський голова Харкова заявив, що виступає за те, щоб Україну не розколювали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: