Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня – адвокат

Якщо обмін не відбудеться, то у адвокатів є план "Б".

Засуджену в Росії українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-початку червня.

Про це під час "Діалогів" у бібліотеці Маяковського у Санкт-Петербурзі заявив адвокат льотчиці Ілля Новіков, передає Росбалт.

"Є ймовірність, що це відбудеться в кінці травня — початку червня. Я оптиміст, я вірю, що так і буде. Але якщо так не буде, то у нас є "План Б", про який поки рано говорити. Ми поки що чекаємо конкретних обумовлених термінів, і якщо в ці терміни нічого не станеться, то ми йдемо на другу серію", — розповів він.

Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна. Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. 

До кінця літа Савченко може повернутися до дому

Адвокат полоненої Микола Полозов, повідомив, що у випадку якщо документи,, які надали дійсно папери для екстрадиції, а не для етапування, то вже сьогодні вони будуть готові. Їх передадуть в російський Мін'юст. Потім український суд мусить підтвердити законність вироку. А вже після цього російський суд ухвалить остаточне рішення. Видавати засуджену до двадцяти двох років льотчицю Києву чи ні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: