Названо ім'я нового судді Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
2361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названо ім'я нового судді Тимошенко

Тимошенко вже скоро знову опиниться в суді / Фото: tymoshenko.ua

Справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ розглядатиме Київський райсуд Харкова.

Вести нову кримінальну справу щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко про махінації з допомогою корпорації ЄЕСУ буде суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський.

Про це повідомила голова райсуду Світлана Шаренко, передає ГолосUA.

За її словами, суд вже отримав від прокуратури Харківської області справу з обвинувальним висновком стосовно екс-прем'єра.

Шаренко розповіла, що жереб судити Тимошенко випав судді Костянтину Садовському, але поки попереднє засідання у справі не призначено.

"Можливо, це буде наступного тижня. Але рішення приймає сам суддя", - зазначила вона.

Нагадаємо, у справі по корпорації ЄЕСУ Тимошенко звинувачують у завданні збитків державі на суму в десятки мільйонів гривень.

Її адвокат Сергій Власенко висловлював сумніви в тому, що Тимошенко зможе бути присутня на слуханнях у зв'зку з поганим станом здоров'я. Однак в прокуратурі запевнили, що вона отримає всю необхідну медичну допомогу, після чого зможе особисто бути присутньою на засіданнях суду.

Зараз Тимошенко відбуває покарання у Качанівській колонії на Харківщині: 11 жовтня Печерський районний суд Києва визнав її винною в перевищенні повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році та засудив до 7 років ув'язнення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація