Новосад відмовилась працювати з новим прем'єр-міністром - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидатур на її посаду немає.

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад не буде працювати у новому Кабміні та йде з посади. Про це повідомляють джерела видання "Новое время" та "Українська правда.Життя".

За їхньою інформацією, Новосад не планували звільняти, тому кандидатур на посаду поки немає. Вона не згодна працювати в складі уряду, озвученому під час засідання фракції "Слуга народу" президентом.

Сама міністерка не коментує цю інформацію журналістам.

Нагадаємо, 3 березня на засіданні парламентської фракції "Слуги народу" за участю президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова обговорювали перезавантаження Кабміну через те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Під час засідання були представлені імена нових прем'єр-міністра та міністрів.

Відео Новий уряд та його очільника можуть представити на позачерговому засіданні Верховної Ради

Верховна Рада збереться на позачергове засідання, присвячене урядовому питанню. Напередодні стало відомо, прем'єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку. У парламенті чекають на президента, урядовців та керівників силових відомств. На вечірньому засіданні фракції "Слуга народу" Зеленський вже представив кандидатуру нового очільника уряду. Більше - у розділі Політика   

Новий уряд та його очільника можуть представити на позачерговому засіданні Верховної Ради

Залиште свій коментар

Вибір редакції