Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одразу декілька членів "Свободи" залишають партію

Левченко запевнив, що не йде з суспільно-політичного життя.

Депутат Верховної Ради попереднього скликання Юрій Левченко заявив, що виходить з партії ВО "Свобода" – він був її членом 11 років.

Про це він повідомив в фейсбуці.

Левченко каже, що йому стало очевидним, що "забезпечити гідне життя більшості українського народу в рамках політичної боротьби в "Свободі" неможливо з різних об'єктивних і суб'єктивних причин".

Він запевнив, що не йде з суспільно-політичного життя і не збирається "бігати" по інших політичних проєктах.

Водночас рух "Чесно" повідомляє, що депутати Київради Прохор Антоненко і Святослав Кутняк, крім залишення лав партії, також подали заяви про вихід з фракції ВО "Свобода ".

Чинний регламент Київради передбачає, що депутатські групи ради формуються з депутатів, які не входять до складу депутатських фракцій міськради, на основі спільних поглядів з питань соціально-економічного розвитку міста Києва, спільності проблем, які вони вирішують, або за іншими ознаками. Для формування депутатської групи потрібно щонайменше п'ять депутатів Київради, тому нової групи створено не буде.

Антоненко і Кутняк були помічниками-консультантами Левченко під час його роботи в парламенті.

Нагадаємо, на позачергових виборах до Ради "Свобода", "Правий сектор", Організація українських націоналістів і "Національний корпус" виставили єдиний список.

Залиште свій коментар

Вибір редакції