Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція засекретила всі ухвали суду щодо справи про вбивство Шеремета

Журналіста підірвали у авто улітку 2016 року.

Національна поліція з 24 липня 2017 року засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки.

Про це йдеться у відповіді Державної судової адміністрації на запит "Українських новин".

"Постановою Головного слідчого управління Національної поліції від 24 липня 2017 року про застосування заходів безпеки відносно осіб, що приймають участь у кримінальному судочинстві, підприємство (державне підприємство "Інформаційні судові системи") зобов'язане обмежити в Єдиному реєстрі судових рішень повний і загальний доступ до ухвал, прийнятих слідчими суддями Печерського районного суду Києва за клопотаннями у кримінальному провадженні", – зазначено в документі.

ЗМІ раніше зазначали, що із відкритого доступу у Єдиному реєстрі судових рішень було вилучено понад 200 рішень, зокрема про надання поліції інформації про мобільні переговори можливих фігурантів кримінального провадження.

Відео Слідство вже рік не може знайти винних у зухвалому вбивстві Павла Шеремета

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днище авто, за кермом якого був Шеремет

Залиште свій коментар

Вибір редакції