Помічник Путіна Сурков провадитиме "прикольну" політику щодо України - експерт

Дата публікації
Перегляди
1959
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помічник Путіна Сурков провадитиме "прикольну" політику щодо України - експерт

Окара впевнений, що Сурков буде "креативним" / Фото: yuga.ru

Політолог Окара переконаний, що "чорний кардинал" втратив свій авторитет, але ще покаже "креатив" у стосунках з Україною.

Політолог Андрій Окара вважає, що новопризначений помічник Путіна Владислав Сурков принесе "прикольні" зміни в Україно-Російських стосунках. Але вони будуть неефективними, сказав Окара в інтерв'ю ТСН.ua.

"Судячи зі стилю його політичного мислення і політичної дії, він буде займатися "креативом" на українському фронті. Це, думаю, буде щось прикольне, "креативне", несподіване, асиметричне. Але таке саме неефективне, як і у Медведчука", - розповів політолог.

Окара переконаний, що Сурков втратив свій старий вплив та "апаратну вагу".

"Зараз Сурков – не така міцна та впливова фігура, як раніше. Окрім України, йому також наказано займатись проблемами Абхазії, Південної Осетії та рідної йому Чечні. На апаратних "поняттях" це означає приблизно те саме, як за радянської влади якогось керівника "кидали" на сільське господарство. Тобто це помітна втрата апаратної ваги", - розповів Окара.

Нагадаємо, що Путін повернув "чорного кардинала" Суркова в Кремль і зробив своїм помічником. Колишній заступник голови уряду Владислав Сурков отримав нову посаду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1959
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація