Порошенку не подобається титул "шоколадний король"

Дата публікації
Перегляди
1972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенку не подобається титул "шоколадний король"

Порошенко поскаржився на корупцію / Фото: Коментарі

Підприємець розповів про тиск на його бізнес та хабарні апетити чиновників.

Голова ради НБУ та екс-міністр закордонних справ Петро Порошенко заявляє, що його бізнес потерпає від тиску державних органів так само, як і будь-який бізнес в Україні.

"Умови ведення бізнесу в Україні значно погіршилися. Не тільки і не стільки тому, що в Україні існує політичний тиск на бізнес. Він є дуже вибірковий і менш розповсюджений, ніж це було, наприклад, у 2003-2004 роках. Але у нас значно збільшився аморальний, корупційний... тиск. Через безсовісні, хабарні апетити всіх без виключення чиновників ведення бізнесу для багатьох підприємців, на жаль, стає неможливим", - сказав Порошенко.

При цьому він зазначив, що йдеться не про "специфічний тиск, який був у 2003-2004 роках, викликаний політичними мотивами".

На питання, яким чином йому вдалося уникнути тиску збоку державних органів на його бізнес, Порошенко відповів: "Всі підприємства концерну є предметом такого ж тиску, як і вся економіка України. Вони не є предметом особливого тиску. Тиснуть так само, як і на всіх інших".

На запитання, як він ставиться до того, коли його називають "шоколадним королем", Порошенко зазначив, що йому це не подобається.

"Я думаю, що діяльність швейцарської компанії "Нестле", її приналежність Швейцарії, є символом національної гордості. Та інтонація мені не додає радості", - додав Порошенко.

Він також зауважив, що подібне ставлення до будь-якої праці - це хвороба українського суспільства. "Насправді, раніше до трудівника, хлібороба у нас було надзвичайно поважне ставлення... Я хотів би, щоб в українців була повага не до політиків, не до тих, хто говорить, а до тих, хто важко й ефективно працює".

Читайте також:

Порошенко відхрестився від фінансування Яценюка

Кондитерська компанія отримала 90 мільйонів від держави на цукерки

Порошенко визнав, що економіку України зґвалтували

Половина української економіки знаходиться в офшорах

Порошенко розповів, як влада тисне на бізнес

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація