Прокуратура відсудила в родини Шуфрича острів на Дніпрі

Прокуратура відсудила в родини Шуфрича острів на Дніпрі

У родини Шуфрича відібрали острів

Земля має повернутися в державне володіння протягом місяця.

В елітному районі Конча-Заспа поблизу Києва прокуратура відсудила незаконно приватизований острів. Серед власників землі на ньому виявився батько народного депутата Нестора Шуфрича, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усього на 37 га нарахувалося п'ять власників. Більша частина острова, 24 га, за документами належала родині Шуфричів. У прес-службі нардепа заявили, що батько Нестора Івановича мешкає на західній Україні. А земельна ділянка була придбана на вторинному ринку і за наданими документами не була островом.

"З нашого боку буде звернення в органи прокуратури з вимогою провести розслідування обставин купівлі-продажу. Щоби продавці або підтвердили законність угоди, або понесли відповідальність за шахрайство", - заявили у прес-службі нардепа.

Прокуратура Київської області суд щодо незаконності приватизації острова вже виграла. Острів на Дніпрі, згідно законодавства, належить до земель водного фонду і не підлягає переходу у приватне володіння. Територією тепер опікується виконавча служба. Формальності планують залагодити до кінця серпня.

Цього літа прізвище нардепа не вперше з'являється в контексті суперечок щодо прав власності на землю під Києвом. У червні Шуфрич та Онищенко відвоювали в яхт-клубу земельну ділянку в елітному Козині. Суд залишив в силі розпорядження Обухівської райдержадміністрації про виділення 6 га у власність цим громадянам.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Прокуратура Київської області відсудила у батька Шуфрича острів поблизу Конча-Заспи

Прокуратура Київської області відсудила у батька Шуфрича острів поблизу Конча-Заспи

Повʼязані теми:

Наступна публікація