Проти бойкоту Євро в Україні виступили Росія і сім європейських країн

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проти бойкоту Євро в Україні виступили Росія і сім європейських країн

Сім європейських країн і Росія вступилися за Євро-2012 в Україні / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Зокрема, проти ізоляції України висловилися Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Естонія, Литва і Швейцарія.

Не всі європейські країни підтримують заклики до бойкоту Євро-2012 в Україні.

Перш за все, до них належать учасники саміту держав Вишеградської групи, яка об'єднує Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину. Ці країни виступили проти бойкоту матчів фіналу чемпіонату Європи з футболу в Україні.

Не підтримує бойкоту та ізоляції України і Росія. Примітно, що посол України в Росії Росії Володимир Єльченко навіть висловив упевненість у тому, що президент РФ Володимир Путін відвідає фінальний матч Євро-2012 в разі, якщо збірна Росії потрапить у фінал.

Також не підтримують бойкоту Євро-2012 дві з трьох прибалтійських країн. Зокрема, публічну заяву з цього приводу зробила 14 травня Естонія. "Незважаючи на складне становище в Україні, Естонія не вважає правильною ізоляцію держави", - заявив голова МЗС балтійської республіки Урмас Пает.

Цього ж дня розповсюдило заяву і МЗС Литви. Ця країна також виступає проти міжнародної ізоляції України, повідомив віце-міністр іноземних справ Литви Евалдас Ігнатавічюс.

"Ізолювати Україну було б найпростішим рішенням. Складніше - запропонувати вихід із цієї ситуації", - зауважив Ігнатавічюс.

Ще однією країною, яка вирішила виступити проти бойкоту футбольної першості в Україні стала Швейцарія. "Не думаю, що загрози бойкоту допоможуть у цій ситуації", - сказав голова федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер.

Зазначимо, останнім часом представники ЄС, влада низки європейських країн, а також окремі політики виступили з закликами бойкотувати проведення Євро-2012 в Україну в зв'язку з порушеннями в країні прав і свобод людини, зокрема, політичним переслідуванням екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація