"Путч" на Банковій оскаржать у Європейському суді

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Путч" на Банковій оскаржать у Європейському суді

Опозиція оскаржить "виїзне" засідання на Банковій в Євросуді / f-journal.ru

Опозиція оскаржить "виїзне" засідання Ради в міжнародних інстанціях.

Депутат від ВО "Свобода" Олег Махніцький заявляє, що опозиційні фракції у Верховній Раді мають намір оскаржити виїзне засідання парламенту на Банковій і прийняті нею закони в міжнародних інстанціях.

Про це нардеп заявив в інтерв'ю Главкому.

"Ми знайдемо механізм для оскарження засідання більшості. Звичайно, є розуміння, що вітчизняні механізми недієві. Це доводить і той факт, що якийсь Пупкін з Донецька подає позов до суду щодо того засідання і дивним чином його програє. ВАСУ фактично освятив рішення, які були прийняті, а Янукович підписав закони. Але ми все одно будемо оскаржувати виїзне засідання і прийняті закони в міжнародних інстанціях", - сказав свободівець.

Він зазначив, що схема по оскарженню рішень Ради, в тому числі і закону про референдум, виглядає так: позов у ВАСУ, а після поразки в обхід КС звернення в Європейський суд.

Як відомо, на зборах депутатів парламентської більшості, яке пройшло 4 квітня на Банковій, 244 народних депутати затвердили рішення проводити сесії поза будівлею Верховної Ради і голосувати шляхом підняття рук.

Опозиція провела своє зібрання депутатів у сесійній залі Верховної Ради.

В опозиції вже заявили, що рішення, прийняті поза стінами Ради, розцінюються як спроба конституційного перевороту.

Спікер парламенту Володимир Рибак допускає, що опозиція звернеться до суду з вимогою притягти його до відповідальності за проведення засідання не в сесійній залі.

Наступна публікація