Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада достроково закрилася після бійки й невдалих голосувань

Глава ВР оголосив про припинення засідання.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання парламенту через відсутність необхідної для ухвалення рішень кількості народних депутатів.

Як зазначає УНІАН, у сьогоднішньому порядку денному першими були питання ратифікації міжнародних договорів, але оскільки після обговорення першого з них не вистачало голосів для ухвалення, було вирішено спочатку обговорити всі ці проекти законів, а вже потім голосувати.

Це були, зокрема, законопроекти щодо роботи Українського науково-технологічного центру, щодо міжнародних перевезень з Угорщиною, щодо повітряних перевезень з Польщею та повітряного сполучення з Кіпром та Грецією.

Після обговорення цих питань вони по порядку були поставлені на голосування. Під час кількох спроб фактично мінімальною кількістю голосів вдалося ухвалити перше питання, а на друге і третє голосів уже знову не вистачало.

Парубій зауважив, що усі ці питання обговорені і рішення щодо них можна буде ухвалити іншим разом.

"Зараз, згідно з регламентом, я оголошую перерву, і відразу закриваю ранкове засідання Верховної Ради. Тому що ми проговорили низку ратифікацій. На жаль, у нас зараз у парламенті "рейтингове" голосування продемонструвало - немає голосів для ухвалення рішень", - сказав спікер.

Як відомо, у середу в парламенті проводиться лише ранкове пленарне засідання, яке триває з 10.00 до 14.00, з перервою з 12.00 до 12.30.

Фотогалерея Розбитий ніс Парасюка та усміхнений Бойко. Як нардепи вимахували кулаками у Раді (3 фото)

Сьогодні, 15 червня, народний депутат Володимир Парасюк влаштував бійку під час виступу Дмитра Колєснікова з "Опозиційного блоку" у Раді, який звинуватив міського голову Львова у неспроможності вирішити проблему на Грибовицькому сміттєзвалищіТакож нардеп заявив, що Садовий брехав – коли приїжджав у Кривий Ріг і закликав переобрати мера. Парасюка розлютив коментар щодо Кривого Рогу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції