Рада попередньо дозволила Зеленському затверджувати план оборони України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепи ухвалили в першому читанні за основу проєкт закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави.

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, внесений президентом України Володимиром Зеленським, про зміну закону "Про оборону України" щодо організації оборони держави.

За відповідне рішення проголосували 316 народних депутатів із 398, зареєстрованих у сесійній залі.

Згідно з документом, для організації оборони держави президент за поданням уряду затверджує структуру плану оборони України, план оборони України та військово-адміністративний поділ території України.

"План оборони України - сукупність документів, які визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту", - уточнюється у законопроєкті.

Окрім цього парламент проголосував за скорочення вдвічі термінів підготовки до другого читання - до 7 днів.

Нагадаємо, раніше Зеленський вніс до Ради проєкт закону про перепідпорядкування Нацгвардії. Президент хоче контролювати силовиків особисто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції