Радник Авакова Кива стверджує, що очолив відому партію. У політсилі все заперечують

На сайті політсили інформації про призначення немає.

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива стверджує, що він став головою Соціалістичної партії України.

Відповідне відеозвернення він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Я прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії. Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна вдосконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини", - сказав Кива.

Шановні співвітчизники! Я прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії. Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна восконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини. Що чекає на партію далі? Найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі, стане важливим інструментом змін в країні. Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя. А всі мої колеги і соратники, як на фронті, так і в системі МВС, можуть розраховувати на мою всебічну підтримку. Разом до перемоги!

Опубліковано Ильєю Кивою 8 липня 2017 р.

На сайті партії інформації ні про з'їзд, ні про обрання нового голови немає.

"У Facebook гуляє інформація про те, що Ілля Кива став лідером Соціалістичної партії України. Свят-свят при кочергах! Ніякого з'їзду не було, а отже й ніякого лідера нема. А що є? Є інтриги різних приблуд після рішення Вищого адмінсуду, який партія виграла і зробила цих приблуд нулями. От вони і граються в шосту палату і смішать народ. Партія зі зрозумілих мені причин у тяжкому стані, але з глузду не з'їхала, щоб вдаватися до послуг нових приблуд", - написав у Facebook колишній керівник фракції Соцпартії, ще коли вона була представлена в парламенті, Іван Бокий.

У фейсбуці гуляє інформація про те, що Ілля Кива став лідером Соціалістичної партії України. Свят-свят при кочергах! Нія...

Опубліковано Иваном Боким 8 липня 2017 р.

ЗАЯВЛЕНИЕ КИВЫ - ЛОЖЬ! Говорил с руководством реального СПУ. Так вот, партия выиграла Высший админсуд и изгнала из ру...

Опубліковано Сергієм Капліним 8 липня 2017 р.

Залиште свій коментар