Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ і Китай заблокували в Радбезі ООН резолюцію щодо Алеппо

У документі пропонувалося запровадити регулярні 48-годинні паузи у військових діях.

РФ і Китай наклали в Раді безпеки ООН вето на проект резолюції, що передбачає припинення вогню в сирійському місті Алеппо.

Про це пише "Лента.ру".

Проти документа також висловилася Венесуела, "за" проголосували 11 членів Радбезу, в тому числі США, Великобританія і Франція. Ангола утрималася.

Проект резолюції передбачав, що учасники бойових дій повинні "негайно і повністю припинити всі напади, які можуть привести до загибелі або поранення людей чи завдати шкоди цивільним об'єктам", а загони терористичних угруповань, внесених у списки РБ ООН, зобов'язані покинути східну частину Алеппо. Також у документі пропонувалося запровадити регулярні 48-годинні паузи у військових діях.

Перед голосування постпред РФ при ООН Віталій Чуркін пообіцяв заблокувати проект резолюції, запропонований Новою Зеландією, Іспанією і Єгиптом.

Нагадаємо, раніше Організація Об'єднаних Націй попередила, що оточена частина східного Алеппо може стати "гігантським кладовищем" для більш ніж 250 тисяч цивільних осіб, які опинилися в пастці там минулого тижня. Десятки тисяч людей покинули територію. 

Фотогалерея Армія Асада і союзники хочуть повернути контроль над Алеппо до інавгурації Трампа (7 фото)

Відео Франція скликає екстрене засідання Радбезу ООН через ситуацію в сирійському Алеппо

Залиште свій коментар

Вибір редакції