Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські правозахисники загубили слід Сенцова

Українця не можуть знайти в системі російських таборів і колоній.

Представники Асоціації незалежних спостерігачів Челябінська заявляють, що вже два тижні не можуть з'ясувати, де перебуває український режисер Олег Сенцов. Як заявила російська правозахисниця Тетяна Щур, після того, як в ніч з 6 на 7 березня з незнайомого номера прийшло повідомлення про те, що Сенцов етапований з Челябінська, відомостей про нього не надходило, повідомляє Радіо Свобода.

У зв'язку з цим вона звернулася до правозахисників і журналістів із проханням допомогти в пошуках українського режисера.

Режисер Олег Сенцов й активіст Олександр Кольченко в серпні 2015 року були засуджені Північно-Кавказьким військовим окружним судом Росії на 20 і 10 років позбавлення волі за звинуваченням у тероризмі. Обидва українці визнані правозахисним рухом "Меморіал" політв'язнями.

У лютому стало відомо, що Сенцов і Кольченко сидять у СІЗО №3 міста Челябінськ. Повідомлялося, що Кольченка переведуть у колонію Челябінська, а Сенцова етапують до Якутії.

Разом із тим у Федеральній службі виконання покарань РФ по Челябінській області не коментують інформацію про етапування кримчан. "Згідно з чинним законодавством ми не маємо права розголошувати інформацію про засуджених, які перебувають на етапі", - сказали в прес-службі відомства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції