Саакашвілі попросив політичного притулку в Україні

Наразі Державна міграційна служба не відповіла на прохання політика.

Екс-президент Грузії, колишній очільник Одеської ОДА та лідер політпартії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні.

Про це "Українським Новинам" повідомив його адвокат Маркіян Галабала.

"Звернення про надання громадянину додаткового захисту і політичного притулку - це, по суті, одне і те ж саме. Просто в побуті частіше використовують поняття "політичний притулок", - сказав він.

Адвокат підкреслив, що наразі Державна міграційна служба не відповіла на прохання політика, хоча повинна була це зробити протягом доби.

Фотогалерея Саакашвілі розповів, де ночував після зникнення з готелю у Львові (3 фото)

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик повернувся 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60-ма особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. Суд визнав політика винним у незаконному перетині українського кордону та зобов'язав заплатити 3400 гривень штрафу плюс судовий збір близько 300 грн. 

Міністерство юстиції України отримало запит від прокуратури Грузії на арешт і видачу Саакашвілі. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. 

ВідеоМіхеїл Саакашвілі під АП вимагає надати всі необхідні йому для суду документи

 

Залиште свій коментар