Саакашвілі попросив політичного притулку в Україні

Наразі Державна міграційна служба не відповіла на прохання політика.

Екс-президент Грузії, колишній очільник Одеської ОДА та лідер політпартії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні.

Про це "Українським Новинам" повідомив його адвокат Маркіян Галабала.

"Звернення про надання громадянину додаткового захисту і політичного притулку - це, по суті, одне і те ж саме. Просто в побуті частіше використовують поняття "політичний притулок", - сказав він.

Адвокат підкреслив, що наразі Державна міграційна служба не відповіла на прохання політика, хоча повинна була це зробити протягом доби.

Саакашвілі розповів, де ночував після зникнення з готелю у Львові

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик повернувся 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60-ма особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. Суд визнав політика винним у незаконному перетині українського кордону та зобов'язав заплатити 3400 гривень штрафу плюс судовий збір близько 300 грн. 

Міністерство юстиції України отримало запит від прокуратури Грузії на арешт і видачу Саакашвілі. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. 

ВідеоМіхеїл Саакашвілі під АП вимагає надати всі необхідні йому для суду документи

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація