Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі розповів про загарбницькі плани Путіна в Україні

Колишній грузинський президент додав, що Путіну потрібен на даний момент плацдарм на Донбасі для подальшого наступу.

Президент Росії Володимир Путін має намір вчинити в Києві військовий переворот задля розпаду України.

Про це екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в ефірі 5 каналу.

На його думку, план Путіна в Україні дуже простий і зрозумілий.

"Він хоче огородити цю терориторію (окуповані райони Донецької і Луганської областей – Ред.), отримати для них статус, як це він хотів у свій час для Придністров'я, Абхазії тощо. Потім закріпитися, а згодом визнати або анексувати. Тобто він ні на що не погодиться крім цього кінцевого рішення. Все. Він буде підписувати мирний план і захоплювати нові території, знову підписувати і знову відхоплювати, і вводити нових миротворців", - заявив Саакашвілі.

При цьому колишній грузинський президент додав, що Путіну потрібен на даний момент плацдарм на Донбасі для подальшого наступу.

"Зараз в нього план захопити плацдарм на Донбасі, потім зробити коридор через Волноваху на Крим. Потім, якщо все піде як по накатаному, піти на Одесу і вийти на Бессарабію. Відрізати українську Бессарабію і вийти на Придністров'я. Потім з'єднати цей коридор. І після цього він буде розкачувати Київ, використовуючи різні важелі. Далі він домагатиметься військового перевороту або великих безпорядків в столиці України, і подальшого розпаду держави", - переконаний Михайло Саакашвілі.

Він вважає, що російський президент не зацікавлений у переговорах. 

"Він вважає, що Росія летить до чорта, економіка обвалюється. Але весь його розрахунок, що Україна розвалиться швидше, ніж Росія і він отримає кілька років в результаті такого маневру. А потім, якщо дасть Бог, і нафта піде вгору, і життя в нього налагодиться, і люди знову його будуть терпіти ще 20 років", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, Саакашвілі закликав світове співтовариство називати речі своїми іменами.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції