Савченко зібралась в агітаційний тур на окупований Донбас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона чекає відповідних дозволів у СБУ.

Народна депутатка України Надія Савченко, яка балотується до парламенту за одним із округів Донеччини, заявила про наміри вирушити для проведення агітації на окупований Донбас.

Про це вона розповіла у коментарі "Новостям Донбасса".

"Так, я збираюся туди їхати. Сподіваюся, що мені, врешті-решт, видадуть пропуск (для перетину лінії зіткнення –ред.), який слід було б видати всім кандидатам (на окрузі)", - заявила Савченко.

За її словами, на окрузі зареєстровано 2600 виборців, тоді як проживає з них на підконтрольній Україні території – лише 500.

"Всі решта - на тому боці. Округ не закінчується Зайцевим, Бахмуткою, Пісками, Жованкою і Майорськом тут. Округ продовжується в Горлівці, округ продовжується на окупованій території", - зазначила вона.

Нагадаємо, народна депутатка України Надія Савченко балотуватиметься до Верховної Ради у 51-му одномандатному виборчому окрузі. Округ, в якому Савченко намагатиметься обратися до парламенту, розташований у прифронтових Зайцевому та Майорську. В одномандатних округах на Донеччині балотуватимуться ще три представники партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко". Серед них – сестра народної депутатки та голова виборчого штабу її партії Віра Савченко. Вона йде у парламент за 45-м округом в Авдіївці.

ВідеоОбвинувачені у тероризмі Савченко та Рубан залишаються вільними до літа

До літа абсолютно вільні - обвинувачені у тероризмі народний депутат Надія Савченко та керівник центру звільнення полонених Володимир Рубан. Засідання, на якому прокурори пропонували подовжити їхній арешт, відклали, бо адвокати Рубана сьогодні не змогли прийти до суду.  

Обвинувачені у тероризмі Савченко та Рубан залишаються вільними до літа

Залиште свій коментар

Вибір редакції