Сесію Верховної Ради можуть подовжити до кінця літа

Таку ініціативу голови Верховної Ради Андрія Парубія підтримали три фракції.

Ініціативу голови Верховної Ради Андрія Парубія про подовження сесії Верховної Ради до вересня підтримали три фракції, серед них – "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" та "Батьківщина".

Про це заявили представники відповідних фракцій, пише Інтерфакс-Україна.

На засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов наголосив, що сьогодні, 10 липня, розпочинається останній пленарний тиждень роботи ВР.

Проте, за його словами, на порядку денному залишилася значна кількість питань, які потребують невідкладного законодавчого врегулювання.

"Саме тому фракція "Блок Петра Порошенка" підтримує ініціативу продовження роботи 6-ї сесії Верховної Ради до вересня", – заявив Герасимов.

Своєю чергою, таку ініціативу підтримав і лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак: "Фракція "Народний фронт", звертається до вас, пане голово, з тим, щоб Ви не закривали 6-ї сесії парламенту з огляду на багато невирішених питань. Півторамісячна перерва в роботі парламенту країни, де триває війна, недопустима".

Про підтримку такого рішення фракцією "Батьківщина" заявив її народний депутат, член профільного комітету із закордонних справ Борис Тарасюк.

Нагадаємо, Верховна Рада може розглянути усі подання про зняття недоторканності з народних депутатів у один день. Якщо Рада підтримає таку пропозицію, то їх розглянуть уже у цей четвер, 13 липня.

Залиште свій коментар