Рада може розглянути всі подання про недоторканність в один день

Якщо відповідну пропозицію ухвалять, розгляд відбудеться вже в четвер.

Народним депутатам пропонують розглянути всі подання про зняття недоторканності з народних депутатів у четвер, 13 липня.

Про це під час погоджувальної ради повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає Українська правда.

За його словами, йому надійшла пропозиція розглянути всі подання від Генеральної прокуратури в один день.

Він зауважив, що якщо Рада підтримає пропозицію про розгляд всіх подань разом, то їх розглянуть уже у цей четвер, 13 липня.

"Якщо ні – ми завтра розпочнемо розгляд подань про зняття недоторканності", - додав Парубій.

Він також нагадав, що не всі подання ГПУ були розглянути у комітетах, зокрема, подання на народного депутата від "Опоблоку" Михайла Добкіна.

Нагадаємо, регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народного депутата від "Блоку Петра Порошена" Борислава Розенблата. Депутати підтримали всі три подання: арешт, затримання і притягнення до кримінальної відповідальності. 

Рішення комітету було ухвалене після того, як Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оприлюднили відеоматеріали, які свідчать про причетність Розенблата до корупційної схеми з організації незаконного видобутку та продажу бурштину.

Луценко попросив ВР погодити притягнення до відповідальності п'ятьох нардепів. Прокурор сподівається, що парламент дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег. Подання стосуються: депутата від НФ Євгена Дейдея, групи "Воля народу" Олексія Довгого, "Радикальної партії" Андрія Лозового, депутата від БПП Борислава Розенблата, депутата від НФ Максима Полякова.

ВідеоЛуценко надав відеодоказ причетності до бурштинової справи Борислава Розенблата

Залиште свій коментар