Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скільки коштують пологи у США – експеримент програми "Гроші"

Пологи в США стають все більш популярними серед українців останнім часом, адже діти, народжені в Америці, автоматично отримують громадянство цієї країни.

Нещодавно такою можливістю скористалася і дружина Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, яка за словами чиновника зробила це абсолютно безкоштовно за рахунок страховки. Скільки насправді коштує народити дитину у США, дізналася програма "Гроші".

Журналістка програми "Гроші" під прикриттям вагітної дівчини звернулася до однієї з багаточисленних компаній, які обіцяють допомогти організувати пологи у США, аби дізнатися скільки це може коштувати.

"Якщо ви плануєте організувати пологи в Америці з нашою допомогою, мінімальна вартість такого пакету - 17 тисяч доларів. Туди входять пологи, послуги лікаря, перебування в госпіталь, віза та переліт" - саме таку відповідь отримала кореспондентка "Грошей" від представників компанії на запитання про ціну.

Проте, якщо майбутня мама хоче летіти на пологи разом з чоловіком, то до цієї суми у 17 тисяч доларів варто додати ще мінімум 12 тисяч. Тобто разом все вийде близько 30 тисяч американських доларів.

Також команда "Грошей" розшукала киянку, яка нещодавно народила донечку в США, проте організувала все сама, без допомоги жодних агенцій. За її підрахунками, пологи обійдуться мінімально в 10 тисяч доларів, а також доведеться присвятити доволі багато часу, аби знайти лікаря, домовитися про госпіталь та проживання.

Що ж до страховки, про яку розповідає міністр Омелян, виявилося, що така дійсно існує та називається Emergency Medicate. Проте її можуть отримати лише громадяни, що постійно мешкають у Сполучених Штатах, та мають низький дохід (менше 49 200 доларів на рік).

Отже, на безкоштовні пологи у США розраховувати не варто та підготувати достатню суму коштів, а також вільного часу для планування.

Детальніше у сюжеті програми "Гроші":

Нагадаємо, журналістські розслідування програми "Гроші" будуть відкривати інформаційний тиждень щопонеділка о 22:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції