Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Меган Маркл знайшов собі "заміну" на королівське весілля

Томас Маркл дав "своє благословення" на супровід Меган до вівтаря матері, Дорії Регланд.

Історія про батька Меган Маркл, який, за останньою інформацією, не буде присутній на весіллі дочки, отримала продовження.

Звістку, яка стала "громом серед ясного неба", ніхто не очікував. Гаррі і його наречена сприйняли цю новину так серйозно, що навіть визнали за необхідне зробити з цього приводу офіційну заяву, щоб припинити всі чутки, породжені рішенням батька нареченої.

"Це надзвичайно особистий і дуже непростий момент для міс Маркл в дні, що передують весіллю. Ми просимо проявити повагу і співчуття до нареченої і поширити його в цій важкій ситуації і на містера Маркла"- такий текст з'явився на сайті Кенсінгтонського палацу.

Також західні джерела пишуть, що засмучена Меган благає свого батька все ж приїхати на торжество і відвести її до вівтаря.

А батько, своєю чергою сказав, що саме мати Меган повинна повести дочку до вівтаря замість нього, повідомляє DailyMail.

Томас Маркл вважає, що його колишня дружина Доріа Регланд була б "хорошим вибором", щоб віддати свою дочку заміж, після його шокового рішення не летіти до Великобританії.

Після таких новин Меган і її нареченому належить прийняти непросте рішення: хто тепер поведе наречену до вівтаря.

Ще до того, як Томас дав свою початкову згоду, принц і його наречена обговорювали дві кандидатури на його роль в церемонії: мами Меган - Дорії Регланд або ж принца Вільяма, брата нареченого.

Однак в процесі обговорення було вирішено, що обидва варіанти стануть занадто очевидним порушенням традицій.

Нагадаємо, днями у відкритому листі брат Меган Маркл попросив запросити його на весілля. Цікаво, що трохи більше тижня тому чоловік у відкритому листі назвав майбутнє весілля "найбільшою помилкою в історії" і попросив принца Гаррі скасувати його.

Залиште свій коментар

Вибір редакції