Батько Меган Маркл відмовився вести її під вінець

Дата публікації
Перегляди
48к
Батько Меган Маркл відмовився вести її під вінець

Reuters

Причиною такого рішення Томаса Маркла став скандал навколо постановних фото.

Навколо прийдешнього весілля принца Гаррі та його обраниці Меган Маркл розгортаються справжні інтриги.

Цього разу батько Меган Томас Маркл, присутність якого на весіллі доньки офіційно підтвердив Кенсінгтонський палац, заявив, що не прийде на свято.

Як повідомляє видання TMZ, причиною такого рішення Томаса став скандал, який розгорнувся навколо постановних фото, в яких він взяв участь для преси і за які йому добре заплатили.

На світлинах чоловік сидить в інтернет-кафе і читає новини про заручини дочки, на іншому фото кравець нібито знімає з нього мірки для костюма, на третьому Маркл сидить в кафе і читає про визначні пам'ятки Великої Британії, а на четвертому займається з гантелями.

За словами батька Маркл, він погодився на ці знімання не заради грошей, а щоб виправити враження про себе, мовляв, раніше папараці заскочили його за придбанням пива.

Як би там не було, вчинок батька засмутив Меган, тому він вирішив не йти на весілля, аби уникнути незручних запитань.

Окрім того, чоловік лише тиждень тому виписався з лікарні після інфаркту. Томас Маркл хотів повести доньку до вівтаря, проте останні події вплинули на його рішення.

У Кенсінгтонському палаці ж коментувати ситуацію відмовилися, заявивши, що "це вкрай особисте питання для Меган Маркл в ці передвесільні дні".

До слова, днями у відкритому листі брат Меган Маркл попросив запросити його на весілля. Цікаво, що трохи більше тижня тому чоловік у відкритому листі назвав майбутнє весілля "найбільшою помилкою в історії" і попросив принца Гаррі скасувати його.