Справа Корбана: у Києві судять активіста

Кошляк досі перебуває у клітці.

У Дніпровському районному суді Києва розпочався розгляд клопотання прокуратури щодо продовження строку тримання під вартою голови Федерації дзюдо Дніпропетровської області Михайла Кошляка, затриманого у справі лідера УКРОПу Геннадія Корбана.

Про це у Facebook повідомила прес-секретр УКРОПу Євгенія Кравчук.

Головує суддя Микола Чаус. За словами Кравчук, Чаус взяв цю справу до розгляду, перебуваючи в іншому процесі у цьому ж суді – над Олегом Мартиновим.

Адвокати активіста просять відводу Чауса, але їхнє клопотання станом на 19.30 не задоволене. Тим часом, прокуратура клопоче про продовження Михайлу Кошляку терміну тримання під вартою, який закінчився сьогодні, о 18:00, тобто зараз Кошляк має бути на свободі, а не в клітці.

Сьогодні, 29 грудня, Генеральна прокуратура України провела спеціальний брифінг, у якому оприлюднила частину матеріалів кримінального провадження проти лідера УКРОПу Геннадія Корбана. Нібито було вилучено "чорну бухгалтерію, яка стосується діяльності злочинної організації, в організації якої підозрюється Корбан", а також телефонні розмови, які нібито доводять факти підкупу Корбаном нардепів, членів УКРОПу, міліціонерів, суддів, тощо.

Увечері 24 грудня в квартиру до Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецназівці і вивезли його в невідомому напрямку.

Пізніше стало відомо, що Корбан був доставленний в Київ співробітниками СБУ. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви і підозри, що політик дійсно має проблеми зі здоров'ям, адже його обстежували у дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня слідчі Генеральної прокуратури України внесли до Дніпровського районного суду Києва клопотання про обрання запобіжного заходу Корбану. Прокурори вимагають утримання політика під вартою. Під час засідання Корбану стало погано і його госпіталізували до лікарні Інституту Амосова, де йому зробили стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я лідера УКРОПу.

26 грудня суддя Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про силовий привід і доставлення Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і він тривав до майже 14 години 28 грудня - Корбана заарештували.

Екс-суддя КСУ Віктор Шишкін назвав нічне судилище над Корбаном яскравим прикладом порушення норм процесуального законодавства.

УВАГАУ Дніпровському районному суді Києва розпочався розгляд клопотання прокуратури щодо продовження строку тримання пі...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Tuesday, December 29, 2015
 

Суддя Юлія Іваніна відмовила захисту Олега Мартинова у відводі судді Миколи Чауса, який у Дніпровському районному суді р...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Tuesday, December 29, 2015

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: