Справа Савченко розвалюється в суді – адвокат

Дата публікації
Перегляди
1079
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Справа Савченко розвалюється в суді – адвокат

Адвокати розповіли про хід спрви Савченко

Юристи кажуть, що обвинуваченню вже бракує доказів.

У російських прокурорів розвалюється справа українки Надії Савченко. Більшість свідків під час допитів обмовляються, що жодного коректування вогню в день, коли загинули російські журналісти, не було, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

А саме в цьому, власне, і звинувачують Савченко.

Про позитивний поворот у справі ТСН повідомили адвокати Надії. За їхніми словами, зі свідчень луганських бойовиків стає зрозуміло, що в той день на Луганщині тривав звичайний бій між українською армією і луганськими бойовиками. І так свідчать більшість свідків обвинувачення.

"По тому, що ми бачимо, вівся абсолютно законний, відповідний всім вимогам конвенцій епізод війни. Збирається група сепаратистів, по них стріляють, це чесно, ніхто не намагався, ані Савченко, ні інший український військовий убивати мирних людей у розпал бою", - пояснив адвокат Ілля Новиков.

Знімати учасників процесу заборонено. Телекамери пускають у зал засідання лише на початку і на кілька хвилин. І щоразу Надія передає вітання українцям.

"Тримаймося! Обов'язково переможемо! Здоровий глузд не може не перемогти – інакше світ давно би розвалився", - каже українка.

Як уже повідомлялося, сьогодні усміхнена Савченко подякувала небайдужим росіянам за підтримку"В Росії дуже багато хороших людей. Можливо, вони ще бояться, але їхня влада – не їхня вина. Люди тут справді непогані, і це дуже приємно. Мені навіть приємніше знати, що такі люди оточують не тільки мене, а й інших українців, які тут сидять. Вони теж отримують добре ставлення та співчутливий погляд. Тому я вдячна російському народові", - сказала льотчиця.

У російських прокурорів розвалюється справа українки Надії Савченко

У російських прокурорів розвалюється справа українки Надії Савченко
Наступна публікація