США передали країнам Європи секретну доповідь про кібератаки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США передали країнам Європи секретну доповідь про кібератаки

Getty Images

Такі дії спрямовані на нейтралізацію можливої загрози з боку РФ під час виборів у країнах Євросоюзу. 

Щоб запобігти можливим хакерським атакам під час виборів у країнах Європи, спецслужби США передали деяким європейським урядам секретну доповідь про кібератаки, які здійснювались Росією під час президентських виборів у США. Про це повідомляє Politico.

"Ми поділилися з нашими іноземними партнерами всім, що можливо і що може допомогти їм з їхніми виборами", - заявив голова спеціального комітету Сенату Конгресу США з розвідки Річард Беррі.

Про які саме йдеться країни наразі невідомо, однак видання зазначає, що найближчі президентські вибори мають відбутися в Німеччині, Франції, Нідерландах і Норвегії.

Також, за словами представника спецслужб США, який побажав залишитись невідомим, Росія підтримує політиків-популістів з метою розширення свого впливу в Європі та з метою дискредитації єдності НАТО.

Нагадаємо, у Німеччині фіксують різке зростання нападів іноземних спецслужб на комп'ютери німецького уряду. Почерк, кажуть, російський, однак точно вистежити винуватців складно.

Зазначається, що німецький парламент уже став жертвою масованого зламу. Тут побоюються, що подальші інформаційні вкиди та атаки хакерів будуть спрямовані на те, щоби змістити Ангелу Меркель та підірвати стабільність в державі.

Наступна публікація