Тігіпко не пустив Балогу в Партію регіонів - джерело

Дата публікації
Перегляди
2289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко не пустив Балогу в Партію регіонів - джерело

Тігіпко зажадав не приймати до Партії регіонів Балогу / Фото: Прес-служба партії "Сильна Україна"

Політик заявив, що в Партію регіонів увійде або він, або міністр МНС.

Віце-прем'єр і міністр соцполітики Сергій Тігіпко зажадав не приймати до лав Партії регіонів лідера партії "Єдиний центр", міністра МНС Віктора Балогу разом з його партією. Він поставив це умовою його входження до лав регіоналів.

Нагадаємо, в суботу відбудеться з'їзд Партії регіонів, на якому "Сильну Україну" разом з її лідером візьмуть до складу ПР. Як повідомило "Сегодня" джерело в Партії регіонів, партію Балоги точно не приймуть до лав регіоналів.

За словами джерела, не входження "Єдиного центру" в ПР поставив умовою особисто Тігіпко. Лідер "Сильної України" заявив, що він входить до лав регіоналів з партією з 4%-м рейтингом, і практично нічого не вимагає - лише кілька місць у списку і кілька округів для своїх людей.

У той же час, відзначає джерело, Балога, рейтинг якого значно менший, теж одержує кілька місць у списку, округи Закарпатської області і посаду закарпатського губернатора для своєї людини. Оскільки Тігіпко не сподобалося, що Балога менше значить, але отримає стільки ж, або навіть більше, він поставив умову, що в ПР увійде або він, або Балога, додав регіонал.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація