Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко лідирує у рейтингах, а Зеленський має більше довіри - опитування

Третє місце у рейтингу поділяють три кандидати, серед них - чинний президент.

На початку Нового року лідери президентських перегонів лишаються незмінними.

Про це свідчить передвиборча соціологія, яку представили Центр "Соціальний моніторинг" та Інститут соцдосліджень імені Яременка, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

ВідеоЗа результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко

Лідери незмінні: Юлія Тимошенко набирає понад 18,5% серед тих, хто визначився з вибором, Володимир Зеленський - 15%. Третє місце - в межах статистичної похибки - Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко. 

За результатами соцопитувань, у майбутніх президентських виборах лідирує Юлія Тимошенко

На першому місці Юлія Тимошенко, яка набирає понад 18% серед тих, хто визначився з вибором, Володимир Зеленський - 15%. Третє місце - в межах статистичної похибки - Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко.

Приблизно такі ж цифри підтримки на парламентських виборах поки що мають і партії, пов"язані з цими кандидатами.  

Саме опитування провели ще до того, як лідер студії "Квартал 95" оголосив про намір взяти участь у президентських перегонах. Водночас, як показало дослідження, у нього найбільший показник довіри, і тепер Зеленський має зробити так, кажуть соціологи, щоб молодь - його головний електорат - прийшла на виборчі дільниці.

"Якшо ми звернемо увагу на Зеленського, його 23% підтримки серед молоді. Це є його і здобутком, і проблемою, бо ми розуміємо, що за даними нашого екзит-полу, серед молоді голосував лише один із трьох тих, що казали, що будуть голосувати", - прокоментував директор центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції