Тимошенко не може втримати в руках важкі томи справи по ЄЕСУ

Тимошенко не може втримати в руках важкі томи справи по ЄЕСУ

Тимошенко не може втримати в руках томи нової справи - Кожем'якін

Нардеп Андрій Кожем'якін наголосив, що стан здоров'я Юлії Тимошенко не дозволяє їй ознайомитись з томами справи по ЄЕСУ.

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко, яка утримується у Качанівській виправній колонії Харкова, через поганий стан здоров'я відмовляється від ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по ЄЕСУ.

Про це повідомив нардеп-бютівець Андрій Кожем'якін.

"Вона дійсно за станом здоров'я не може ознайомлюватися з матеріалами справи. Є фізичне навантаження, коли це робиш. Вона знаходиться у лежачому стані. Коли вона одужає, їй стане краще – вона буде ознайомлюватись. Вона не може сидіти, гортати і, відповідно, не може тримати в руках. Одна справа кілограми 3-4", - сказав Кожем'якін.

Він також наголосив, що у випадку поганого стану здоров'я підсудної відмова від ознайомлення з матеріалами справи є законною. Наразі стан здоров'я Тимошенко не покращився, вона, як і раніше, постійно перебуває в ліжку.

"Я не медик. Будь-які детальні коментарі з цього приводу я вважаю з мого боку неетичними. Я не можу дати об'єктивну оцінку. Але я можу робити це візуально. Стан здоров'я її з моменту останнього повідомлення захисту не змінився. Зі мною вона розмовляла в лежачому стані", - підсумував нардеп. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація