Тимошенко відмовилася керувати коаліцією

Вона просить Гройсмана оголосити збори.

Голова парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що відмовилась очолювати коаліцію і просить спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана оголосити збори коаліції щодо змін до Конституції.

Про це Тимошенко сказала сьогодні, 25 січня, під час погоджувальної ради, передає Українська правда.

"Те, що в парламенті нема глибокої дискусії на цю тему (на тему змін до Конституції - ред.), а є доведені плани до двору, скільки кнопок має бути натиснуті – це катастрофа. Нам треба сьогодні говорити про те, хто управляє державою. За весь період існування цього парламенту, жодного разу не зібрали загальні збори коаліції. Це означає, що коаліція взагалі не суб'єкт прийняття рішень", - наголошує Тимошенко.

"Я публічно звертаюся до голови Верховної Ради, лідерів фракцій коаліції: негайно зберіть загальні збори коаліції", - сказала вона.

"Я просила би зібрати збори коаліції і провести глибинну дискусію, інакше розпустіть коаліцію", - додала голова фракції.

Голова парламенту Володимир Гройсман нагадав Тимошенко, що вона нині керує коаліцією і має право оголосити про такі збори.

"По черговості управління коаліцією зараз ваша черга, тому було б правильно, якби ви ініціювали цей збір. І я вам повністю допоможу це ініціювати, щоб це було результативно. Діалог всередині коаліції дуже потрібен", - сказав він.

У відповідь на це Тимошенко заявила, що відмовилась очолювати коаліцію.

"Хочу повідомити, що я відмовилася очолювати коаліцію і координувати коаліцію, бо це є профанація. Я не хочу вводити суспільство в оману. Рішення приймаються не в коаліції, а сімома людьми кулуарно за спинами коаліції", - стверджує Тимошенко.

"Треба, щоб її очолив той, хто несе відповідальність за формування рішень і прийняття рішень. І не перекладати таку формальну відповідальність на людей, які до цього не мають жодного відношення. Тому я прошу, зберіть загальні збори коаліції", - сказала вона.

Раніше Тимошенко заявляла, що  ВО "Батьківщина" вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Крім того, у фракції "Самопоміч" почали вимагати переписати коаліційну угоду та сформувати новий уряд.

ВідеоЮлія Тимошенко їздила на викраденому броньованому Мерседесі Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: