Тюремники запевняють, що камера Тимошенко й до ремонту була хоромами

Дата публікації
Перегляди
3349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тюремники запевняють, що камера Тимошенко й до ремонту була хоромами

Тимошенко відмовляється повертатися у люксову камеру / Фото: Прес-служба ДПтСУ

Зараз екс-прем'єр перебуває у медико-санітарній частини СІЗО.

Державна пенітенціарна служба підтверджує, що відеозапис приміщення з гарним ремонтом, що з'явилася в інтернеті, є зйомкою камери слідчого ізолятора, де утримується колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Умови утримання відповідають вимогам санітарного законодавства, а також тим фото і відео матеріалами, які були представлені громадськості", - сказано в ньому.

Прес-служба підкреслює, що Тимошенко з першого дня арешту утримувалася в камері № 242 Лук'янівського СІЗО, в якій і на той момент були належні санітарно-побутові умови.

Пізніше вона була переведена в палату № 260 медико-санітарної частини СІЗО, де утримується до сьогодні.

Як повідомлялося, Тимошенко звернулася з заявою до керівництва СІЗО, в якій висловила обурення відеозйомкою в її камері. Вона також заявила, що не буде перебувати в камері з особливими умовами після переведення її з медчастини.

Нагадаємо, народний депутат від НУНС Володимир Ар"єв у власному блозі оприлюднив фото камери 242 Лук'янівського СІЗО до ремонту. Нардеп порівняв фото камери "242" до і після ремонту.

 

За словами нардепа, увага загострюється не на ремонті, а "на ганебній показусі". "Хотіли показати в яких, нібито, розкішних умовах живе ЮВТ (Юлія тимошенко - ред.). А виявилося, вона цього навіть не бачила і ще невідомо чи ця камера буде її помешканням після санчастини", - переконаний Ар'єв.

Читайте також:

Євросуд не зможе витягнути Тимошенко з-за грат – ЗМІ

У РНБО обурились умовами Тимошенко у СІЗО, коли "тисячі людей вмирають на параші"

Томенко закликає не зачитувати політичний заповіт Тимошенко

Зняти Тимошенко на відео попросив лікар, який її оглядав - Пшонка

Наступна публікація