Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Полтаві мітингувальники захопили облраду

Штурмувати ОДА люди поки не планують.

Сьогодні, 25 січня, мітингувальники захопили сесійний зал Полтавської обласної ради.

На даний момент мітингувальники відключають комп'ютери на столах депутатів і зносять на стіл президії, щоб уникнути крадіжки техніки, інформує УНІАН.

При цьому мітингувальники поки не збираються штурмувати приміщення ОДА, яке знаходиться в іншому крилі будівлі.

Раніше у Полтаві перед адмінбудівлею облдержадміністрації й облради почався мітинг опозиції, представники якої вимагають відставки губернатора області Удовиченка.

Участь у мітингу беруть близько 1 тис. осіб. Учора губернаторові було поставлено ультиматум до 12 години 25 січня піти у відставку.

Народні депутати Юрій Бублик, Валерій Головко, Сергій Каплін і керівник обласної організації "УДАР", депутат облради Петро Ворона увійшли до будівлі Полтавської облдержадміністрації для переговорів з губернатором, вимагаючи його відставки. Губернатор прийняв опозиціонерів і почалися переговори. Тим часом мітингувальники під стінами ОГА скандують "Банду - геть!".

Нагадаємо, що протягом останніх двох днів у низці обласних центрів України вже були захоплені приміщення ОДА та облрад. А 23 січня у Полтаві начальник міліції зупинив штурм ОДА, заспівавши Гімн України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції