У Раді назвали дату розгляду Держбюджету-2020

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проєкт бюджету презентували 20 вересня.

Верховна Рада планує 18 жовтня розглянути у першому читанні проєкт Держбюджету на 2020 рік.

Орієнтовну дату назвав спікер Ради Дмитро Разумков під час засідання погоджувальної ради депутатських фракцій.

За словами Разумкова, внесені правки до проєкту Держбюджету-2020 упродовж тижня має опрацювати бюджетний комітет і вже 18 жовтня його розглядатимуть у Раді. Він також висловив сподівання, що всі нардепи якісно та плідно попрацюють над цим документом.

"20 вересня був представлений проєкт державного бюджету. І свої пропозиції необхідно було внести до 1 жовтня, до 15 жовтня бюджетний комітет повинен їх опрацювати, і в першому читанні законопроєкт про державний бюджет на 2020 рік орієнтовно буде винесений 18 жовтня 2019 року", - сказав голова ВР.

Нагадаємо, у неділю, 15 вересня Кабмін вніс до Верховної Ради проєкт Держбюджету на 2020 рік. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук раніше розкрив перші деталі Держбюджету-2020

20 вересня міністерка фінансів Оксана Маркарова представила в парламенті проєкт Державного бюджету України на 2020 рік. Вона наголосила, що документ не є остаточним і буде допрацьований до другого читання. Про основні деталі проєкту Держбюджету читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Відео У парламенті презентували проект державного бюджету на 2020 рік

Проект державного бюджету на наступний рік уже у Верховній Раді. Презентували його без зайвого пафосу, силами міністерки фінансів Оксани Маркарової.  

У парламенті презентували проект державного бюджету на 2020 рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції