Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США перша партія визначилася із кандидатом в президенти

Гері Джонсом побореться за крісло разом із Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом.

Екс-губернатор штату Нью-Мексико Гері Джонсон був висунутий в кандидати на пост президента США від Лібертаріанської партії. Це перша партія, котра офіційно представила свого кандидата. 

Він набрав понад 55%, випередивши найближчого суперника більш ніж в два рази.

Джонсон побореться за пост президента США з ймовірними кандидатами від Республіканської та Демократичної партій - Дональдом Трампом і Гілларі Клінтон.

Джонсон заявив, що буде максимально серйозно працювати над тим, щоб гідно представити партію.

Лібертаріанська партія бере участь у президентських виборах з 1972 року, але ніколи не добивалася значних успіхів. Максимальний результат був досягнутий в 1980 році, коли її кандидат Ед Кларк отримав трохи більше одного відсотка. За всю історію США кандидати від "третьої сили" ніколи не вигравали президентські вибори.

Нагадаємо, що мільярдер Дональд Трамп забезпечив собі висунення кандидатом в президенти США від Республіканської партії. Йому вдалося заручитися підтримкою 1238 виборців — це на один голос більше, ніж потрібно для гарантованого висунення. Партійний з'їзд відбудеться з 18 по 21 липня в Клівленді (штат Огайо). Висунення Трампа від консерваторів стало практично неминучим, коли його останній опонент, Джон Кейсик, зняв свою кандидатуру. Всього на піку кампанії на пост висуванця від консерваторів претендувало 17 осіб.

Вибори президента США відбудуться 8 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції