Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Верховній Раді спростували розгляд відставки Авакова

Ігор Мосійчук запевняє, що комітет ВР навіть не розглядав винесення такого питання. 

Народний депутат Ігор Мосійчук спростував заяву свого колеги Ігоря Луценка про те, що комітет Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розгляне проект постанови про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Мосійчук, який є першим заступником голови цього комітету, написав на своїй сторінці у Facebook, що винесення такого питання навіть не розглядалася.

"Винесення такого питання, як відставка міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на засідання комітету навіть не розглядалося, і більше того, навіть не відомий орієнтовний порядок денний, дата та час, коли відбудеться засідання комітету", - написав Мосійчук з посиланням на секретаря комітету.

Нагадаємо, 4 грудня активісти "Автомайдану" провели акцію протесту під назвою "АвакOFF" з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Згідно зі словами організаторів, саме Аваков є відповідальним за провал процесу атестації співробітників поліції і реформування Національної поліції та системи МВС загалом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції