Україна повинна готуватися до членства в НАТО - МЗС

У дипвідомстві назвали стратегічною метою вступ країни до Альянсу.

Україна має зосередитись на стратегічних цілях і готуватися до членства в НАТО.

Про це заявив директор департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко на прес-конференції в Києві.  

За його словами, упродовж року політичний діалог між Україною та НАТО був посилений, а реальна інтеграція країни в євроатлантичний безпековий простір продовжилася. 

"Колективна безпека та вступ в НАТО - це є наша стратегічна мета. Ми знаходимося на правильному шляху, після прийняття ВР рішення про відмову від позаблокового статусу", - сказав Шутенко.

"Ми маємо не тільки зосереджуватися на тактичних цілях, що полягають у відповідності критеріям, переходу на стандарти НАТО і реформуванні сектору оборони, ми маємо дивитись за обрій, а обрій – це наше членство в НАТО. Я вважаю, що ми на цьому етапі маємо говорити про те, що зміниться, а зміни будуть тектонічні, коли країна набуде членства. Це зміни в архітектурі євроатлантичної безпеки, колективній безпеці, і ми маємо вже готуватися до цього та говорити про це", - переконаний представник МЗС.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко заявив про перспективу вступу України до ЄС і НАТО. За його словами, ніхто не ставитиме під сумнів ключові цінності – європейський і євроатлантичний вибір.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: