Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укропі" склали "чорний список" партій і створили школу для депутатів

Політична сила готується до лютневого з'їзду.

З'їзд політради партії "Укроп" змінив лідера та схвалив проведення партійного з'їзду. Рішення про тимчасове керування політсилою Денисом Борисенком схвалив сам заарештований і утримуваний під вартою голова партії Геннадій Корбан, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

12 лютого в "Укропі" обіцяють затвердити кандидатів на вибори у місцеві громади, котрі заплановані на 27 травня. Зокрема й у столиці.

"Укропівці" обговорили принципи політичної діяльності та схвалили рішення про неможливість утворення більшості в місцевих радах спільно з "Опозиційним блоком" і партіями, що представляють чинну владу.

А там, де "Укроп" сформував більшість, опозиція зможе отримати посади тільки без виконавчих повноважень, як це відбулося у Дніпропетровську.

"Жодних виконавчих повноважень. У тому числі й допуска до матеріальних цінностей та здійснення будь-чого, пов'язаного із керуванням міським господарством", - пояснив мер міста Борис Філатов.

Також у партії ухвалили установче рішення про створення шкіл для депутатів. Аби ті професійно навчалися виконувати все обіцяне виборцям та відповідальності перед українцями.

Раніше в "Укропі" пояснили, чому усунули з посади керівника Геннадія Корбана. Це необхідне для технічних процедур з ухвалення рішень партії. "Після того як Геннадій Олегович доведе свою невинуватість, і я дуже на це сподіваюсь, і доведе, що політичні репресії у нашій країні існують, і їх треба припиняти, він повернеться до нас і зможе повністю технічно виконувати всі свої функції. Буде зібрана політрада, і все буде повернуто на свої місця. Тому хочу сказати всім, хто думає, що, ув'язнивши Корбана, вони повністю паралізують роботу партії, - цього не вдасться, і партія буде працювати", - підкреслив голова Волинської обласної ради, член президії політради партії "Укроп" Ігор Палиця.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Відео Денис Борисенко тимчасово очолив політраду партії “Укроп”

Залиште свій коментар

Вибір редакції