Відома російська опозиціонерка стала заступником Саакашвілі

Відома російська опозиціонерка стала заступником Саакашвілі

Гайдар стала заступником Саакашвілі

Марія Гайдар також отримає українське громадянство. 

Російський опозиційний політик і журналіст Марія Гайдар стане заступником голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА).

У п'ятницю, 17 липня, голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі анонсував призначення Гайдар під час зустрічі з представниками бізнес-кіл.

Вона буде займатися соціальною сферою. За словами Саакашвілі, Гайдар для призначення на посаду отримає українське громадянство.

"Вона отримала фундаментальну економічну і юридичну освіту. Також вона представниця відомої російської династії - Єгора Гайдара я сам особисто знав", - зазначив  Саакашвілі.

"Я ще ніколи не працювала в такій команді. Ми проведемо справжні реформи", - сказала Гайдар на церемонії в Одесі.

"Той факт, що до нас приєднався один з найяскравіших російських політиків, говорить про те, що ми непереможні", - сказав Саакашвілі, представляючи свого нового помічника.

Марія Гайдар народилася в 1982 році, - російський політик, громадський діяч, журналіст радіо "Эхо Москвы". Засновник і керівник Фонду соціальної допомоги та підтримки населення "Соціальний запит".

Варто також зазначити, що Марія - донька відомого російського державного і політичного діяча, економіста та доктора економічних наук Єгора Гайдара. 

 

Представив сьогодні на посаду заступника Голови Одеської ОДА Марію Гайдар. Марія - один з найблискучіших російських полі...

Posted by Mikheil Saakashvili on Friday, July 17, 2015

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація