У діях Волкова на Сумщині побачили відродження "кучмізму"

Дата публікації
Перегляди
1473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У діях Волкова на Сумщині побачили відродження "кучмізму"

Волков є куратором партійної організації в області / Фото: vsisumy.com

Куратор Батьківщини "по секрету" розповідає, що про все домовився на Банковій.

Екс-голова обласної організації ВО "Батьківщина" в Сумській області Геннадій Дорошенко вважає, що працювати поряд з куратором партії в регіоні Олександром Волковим є приниженням людської гідності. Про це він сказав в коментарі журналісту.

"Жити за принципами, мораллю і правилами життя Волкова як для мене, так і для цілого ряду депутатів обласної, міської, районних рад є приниженням людської гідності. Я про це ще писав у вересні, коли звільнявся з посади. На сьогоднішній день позиція наша не змінилася," – заявив він.

За його словами, позиція керівника обласної організації на Сумщині з приходом Олександра Волкова в якості куратора партійної організації ВО "Батьківщина" в області "втратила свою актуальність".

Дорошенко наголошує, що в штатному розписі партії немає такої посади як "куратор".

Водночас, на сайті партії "Батьківщина" 13 лютого 2012 року повідомляється, що Волков дійсно є куратором Сумської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина".

На думку Дорошенка, діяльність і заяви так званого куратора ВО "Батьківщина" в Сумській області є досить суперечливими.

"На Волкова не потрібно нічого поганого намовляти. Він сам більше розповідає, ніж про нього можуть розповісти його вороги. В одних колах він "по секрету" розповідає, що про все домовився на Банковій і "всє будєт класно", головне тільки пройти у Раду під прапором "Батьківщини". В інших колах він б'є себе в груди і каже, що він відданий БЮТ", - зазначає екс керівник сумського осередку "Батьківщини".

Крім цього, за словами Дорошенка, сьогодні в обласній організації ВО змінилася атмосфера і відносини між її членами.

"Це більше схоже на спробу відродити те, що було при Кучмі у Верховній раді - інтриги, нацькування один на одного, подання суперечливої інформації", - пояснює він.

Як каже Дорошенко, навіть тим керівникам місцевих осередків "Батьківщини" в Сумській області, в якостях яких він ніколи не сумнівався, "не змогли протистояти різним інтригам".

"Замість того, щоб чітко проявити позицію і сприяти об'єднаню навколо себе людей, вони пливуть за течією... Для цього треба мати характер, досвід, а може просто бажання. А може такі команди з Києва були? Хто зна?", - зазначив він.

Нагадаємо, на останніх парламентських виборах Олександр Волков був першим номером у списку "Блоку КУЧМА".

Як відомо, президія політради партії ВО "Батьківщина" своїм рішенням від 9 вересня 2011 року призначила виконуючим обов'язки голови Сумської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Олександра Лисенка.

Попередній голова обласної "Батьківщини" Геннадій Дорошенко був звільнений за власним бажанням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація