За Авакова замовили слівце італійські депутати

Дата публікації
Перегляди
1598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За Авакова замовили слівце італійські депутати

У парламенті Італії справи Тимошенко та Авакова поставили до одного ряду / Фото: Прес-служба БЮТ

Парламентарі просять надати екс-губернатору Харківщини політичний притулок.

Італійські депутати просять владу не видавати Україні колишнього губернатора Харківської області Арсена Авакова. Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький з посиланням на парламентську агенцію AGENPARL, пише УНІАН.

Депутати Джанні Вернетті і Бенедетто Делла Ведова у парламентському запиті до міністра закордонних справ Джуліо Терці, міністра юстиції Паоли Северіно та міністра внутрішніх справ Аннамарії Канчельєрі просять відмовити у видачі Україні Арсена Авакова, колишнього губернатора Харківської області та представника партії "Батьківщина".

Італійські законодавці попросили розглянути можливість надання політичного притулку українському політику, якщо він про це попросить.

Минулого тижня в Палаті Депутатів відбулася зустріч з дочкою колишнього українського прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенією, і на цій зустрічі всі політичні сили Італії засудили неправомірні арешти членів попереднього уряду.

"Очевидно, що прохання української влади заарештувати Авакова, на жаль, вписується в список арештів, який поступово збільшується, з явних політичних мотивів, починаючи з тієї ж Юлії Тимошенко", - цитує агентство депутатів парламенту.

Як відомо, Аваков був заарештований кілька днів тому в Фрозіноне, на прохання українських судових органів та на підставі ордеру Інтерполу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація