Заступника Рибакова задовбали "кадебістські методи" Кожем'якіна

Дата публікації
Перегляди
1221
Заступника Рибакова задовбали "кадебістські методи" Кожем'якіна

Каплієнко Кожем’якіну: ваші кадебістські методи задовбали всю країну / ukrgazeta.com

Заступник голови "Реформ заради майбутнього" Володимир Каплієнко зазначив, що ГПУ не взялася за бютівців, але все попереду.

У Верховній раді під час погоджувальної ради сталася суперечка між лідером фракції БЮТ Андрієм Кожем'якіним та заступником голови групи "Реформи заради майбутнього" Володимиром Каплієнком.

Як повідомляється, Каплієнко зазначив, що йому особисто і депутатам з групи шкода, що ГПУ відмовилася порушити справу за заявами представників фракції БЮТ про підкупи нардепів.

"Генпрокуратура відмовилася від розслідування цієї справи, і ви знову залишились безкарними. Але, я думаю, що це все попереду", - зазначив Каплієнко.

Натомість Кожем'якін запропонував опонентові всі кошти, "які ви отримали за перехід у так звану групу, принести дітям, щоб вони вилікувалися від онкологічних захворювань".

Каплієнко подякував за пораду: "Слідкуйте лише за собою, шановний пане Кожем'якін, точніше, можливо, не пан, а товариш, бо ви залишились і все життя будете товаришем, тому що ваші кадебістські методи задовбали всю країну".

"Правда очі коле", - зазначив у відповідь Кожем'якін.

Каплієнко зазначив, що ГПУ не взялася за бютівців, але все попереду.

Каплієнко зазначив, що ГПУ не взялася за бютівців, але все попереду.