Заяви Путіна щодо "нормандського формату" були фарсом – Єлісєєв

В Адміністрації президента вважають позитивним сам факт проведення зустрічі "нормандської четвірки".

В Адміністрації президента України позитивно оцінюють проведення зустрічі "нормандської четвірки" у Берліні і наголошують, що вони в черговий раз показали світу брехню російського президента Володимира Путіна.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Сам факт проведення зустрічі - це вже позитивна подія. Вона показала, що усі заяви президента Росії Володимира Путіна, які він робив у серпні про те, що ніколи не візьме участі у цих переговорах, були лише фарсом. Насправді він взяв участь у цих переговорах, і це вже позитивний сигнал: відновлено нормандський формат переговорів, який є найбільш вагомим механізмом для розгляду імплементації Мінських домовленостей", - сказав представник президента.

Нагадаємо, 19 жовтня у Берліні відбулася зустріч лідерів країн-учасниць "нормандського формату". За підсумками чотиригодинних переговорів сторони прийняли рішення розробити дорожню карту виконання Мінських домовленостей, розширити місію ОБСЄ на Донбасі та визначити чотири нові ділянки для розведення сторін конфлікту на сході України.

Зустріч "нормандської четвірки" показала чергову брехню Путіна – Єлісєєв

Заступник глави АП Костянтин Єлісєєв запевнив, що головним у зустрічі чотирьох лідерів у Берліні був сам факт цієї зустрічі, який показав, що Росія не виходить з процесу переговорів. Водночас Єлісєєв зауважив, що, згідно із підписаними у Мінську угодами, українська сторона отримає повний контроль над неконтрольованою ділянкою державного кордону на другий день після проведення місцевих виборів. Але до виборів має бути встановлений постійний контроль зі створенням зон безпеки з боку Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: